Najbardziej BEZTROSKI festiwal zaprasza Was po raz kolejny – 14 i 15 października 2017, do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

Chcemy, abyście w czasie festiwalu byli beztroscy jak dzieci, a jednocześnie zapraszamy do ważnej podróży w głąb siebie. Niech więc nie zwiedzie Was ta beztroska nazwa.

Poznajcie ponadczasowe praktyki jak Joga, świadome oddychanie, medytacja Kirtan, mądrość Ajurwedy. Doświadczcie głębi medytacji, lekkości relaksu i odwiecznej wiedzy, którą można bezpośrednio wykorzystać w swoim codziennym życiu.

Niech ponownie we Wrocławiu na całe dwa dni zapanuje prawdziwie kreatywna i ożywcza atmosfera.

Dodatkowo, tak jak co roku, mamy dla Was coś specjalnego. Tym razem będzie to pokaz filmu “Kim jestem? Podróż w kierunku samopoznania” oraz spotkanie z jego autorami – Waldemarem i Małgorzatą Karlsson-Kociuba.

W programie:

  • W Sferze Harmonii Ruchu możecie złapać wewnętrzną równowagę na różnorodnych zajęciach jogi, świadomego oddychania, gimnastyki dla mózgu, Chi kung.
  • Zajęcia Relaksacji Joga nidra odbywać się będą w Komnacie Głębokiego Wyciszenia. Tutaj doświadczycie spokoju od natłoku myśli, emocji, negatywnych doznań.
  • Głośno i dynamicznie będzie w Manufakturze Dźwięków Jogi.
  • Quchnia to nic innego, jak warsztaty zdrowego wege gotowania, w tym takie hity jak “Proste, zdrowe, ekspresowe”, ale także coś dla miłośników chwastów, kuchni RAW, azjatyckiej, indyjskiej, a nawet deserów i superfoods.
  • Zajęcia w Warsztatowni artystycznej to moc radości z plecenia wianków, malowania ciała wzorami mehendi, wykonywania unikalnych makijaży kwiatowych i innych kreatywnych aktywności.
  • W Klubie dyskusyjnym znajdziecie interesujące tematy, jak Ajurweda, Mindfulness, Chińskie sposoby na długowieczność, Warsztaty redukcji stresu, Aromaterapia, Decluttering.
  • W sobotni wieczór rozbrzmiewać będzie dobra muzyka, dzięki koncertom zespołów Atmasfera, Adsu i The Frozen Heart (Norwegia).
  • Strefa zdrowego jedzenia serwować będzie posiłki kuchni roślinnej. W Strefie wystawców zaopatrzyć się będzie można w akcesoria do jogi oraz hity i nowości z rynku EKO żywności i kosmetyków.
  • W czasie trwania Festiwalu działać będzie specjalna przestrzeń dla dzieci, zapewniająca pociechom zajęcia artystyczne, kreatywne i ruchowe.
  • Oprócz tego nie przegapcie Gry Terenowej i konkursów z nagrodami!

Unikalna scenografia autorstwa Marii Margas w poprzedniej edycji była pod znakiem Upcyclingu, czyli „coś z niczego”. Drugie życie przedmiotów rozkwitło w niezapomnianą, bajkową scenerię. W tym roku również nie zawiedziemy Was – będzie królował lekki eko design.

Muzyka, sztuka, joga, dobre jedzenie – spotkajmy się ponownie na drugiej edycji Beztroska Festiwalu w industrialnym wnętrzu Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

Zapraszamy Was serdecznie!

Uwaga! Program na oba festiwalowe dni jest taki sam (za wyjątkiem Quchni)

Data: 14-15 października 2017
Godzina rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48, Wrocław
Wejściówka: Impreza niebiletowana
www: beztroskafestiwal.pl
Facebook: Beztroska Festiwal II. Edycja

 

 

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych wysyłanych danych.