Po ubiegłorocznym trzydniowym wydarzeniu Atmasfera Festiwal, który został bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęty, nabraliśmy radosnego wiatru w żagle. Beztroska Festiwal to właśnie takie nasze wesołe dziecko, efekt wieloletniej przyjaźni ludzi, którzy swoją radością pragną zarażać innych.

 

Zapraszamy więc do wspólnej podróży w beztroską stronę świata.

 

Zaglądając na Beztroska Festiwal odwiedzisz miejsce, gdzie dominują proste, szczere uczucia, w powietrzu unoszą się pozytywne wibracje a ty sam w delikatnych podmuchach łagodności i życzliwości poczujesz, że spotkałeś pokrewne dusze. Chcemy byś poczuł się u nas radośnie beztroski, a dzięki przygotowanym przez nas atrakcjom i warsztatom pragniemy pomóc ci wyciszyć się, odprężyć i odnaleźć w sobie pogodę ducha.

 

Beztroska Festiwal będzie imprezą o unikalnej formule, gdzie muzyka, teatr, projekty artystycznych przenikać będą się ze zdrowym stylem życia, jogą, ekologią, dzięki czemu całe to wydarzenie nabierze innowacyjnego wymiaru. Dodatkowo, festiwal będzie miał formę interaktywnych warsztatów, gdzie odwiedzający biorą aktywny udział w wybranych aktywnościach. Na scenie głównej codziennie odbywać się będą koncerty zaprzyjaźnionych zespołów m.in. grupy Atmasfera oraz inspirujące do głębszych przemyśleń amatorskie przedstawienia teatralne. Na czas Festiwalu, Browar Mieszczański zamieni swą industrialną formę w relaksującą przestrzeń z niebanalnymi dekoracjami i niecodziennym klimatem.

Dzieci, i nie tylko, z pewnością odnajdą swoje miejsce na naszym Podwórku Beztroskiego Dzieciństwa, na którym odbywać się będą specjalnie dla nich zorganizowane artystyczne zajęcia i ciekawe zabawy.
Całość dopełnią Restauracja Zielona Spiżarnia i Cynamon Kafejka, gdzie serwowane będą zdrowe acz kuszące smakiem i wyglądem dania kuchni roślinnej z różnych zakątków świata.

 

Podsumowując: warto być, tam gdzie dzieje się dużo dobrego! Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Data: 22-23 października
Godzina rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Browar Mieszczański
Wejściówka: Impreza niebiletowana