Beztroska Festiwal po raz trzeci zagości w Browarze Mieszczańskim. To dzięki Wam – Uczestnikom nasze poprzednie edycje były olbrzymim sukcesem.

Pełna przyjaźni i uśmiechu atmosfera, twórcze aktywności, relaksacyjny nastrój, przestrzeń indywidualnych realizacji to świat, który warto pielęgnować i rozwijać. Jak co roku tak i podczas tej edycji czeka nas dużo artystycznych działań, koncertów, spotkań z inspirującymi ludźmi, świat jogi i relaksu. Warto zgłębiać te tematy nie tylko dlatego, że jest to przyjemne, ale bezsprzecznie przynosi nam wiele korzyści.

Staramy się stworzyć dla Was taką przestrzeń, w której będziecie mogli rozwinąć swoją autentyczność i spontaniczność. Dostarczymy Wam narzędzi, które będą wspierać Wasz wewnętrzny wzrost i osobisty rozwój. Podzielimy się sprawdzonymi metodami, które pozwolą być bardziej kreatywnymi, odpornymi na stres i zrównoważonymi nawet w obliczu dużych wyzwań. Podpowiemy jak cieszyć się wolnym czasem oraz jak przezwyciężyć uczucie monotonii i nudy. Będziemy odkrywać swoje wewnętrzne źródło radości i szczęścia.

Czekają na Was:

WARSZTATOWNIA ARTYSTYCZNA

Każdy z nas jest niepowtarzalną indywidualnością i może wyrazić siebie w niepowtarzalny sposób. Tutaj liczy się przede wszystkim sam proces twórczy. Będziemy malować, wyplatać, tworzyć instrumenty muzyczne. Zasadzimy także pustynne kompozycje w szkle i zaczarujemy deszcz.

STREFA HARMONII RUCHU  

Pięć ćwiczeń tybetańskich, joga, tai chi, gimnastyka dla mózgu i serca, warsztaty teatralne i warsztaty improwizacji ruchu. Koniecznie trzeba tu zajrzeć!

KLUB DYSKUSYJNY

Dla wszystkich lubiących poszerzać swoje horyzonty. Będzie tu aromaterapeutycznie, ajurwedyjsko, mindfulnessowo. Szczególnie polecamy pokaz i spotkanie z autorami filmu “Kim jestem? Podróż w kierunku samopoznania“ Małgorzatą Karlsson – Kociuba i Waldemarem Kociuba.

QUCHNIA

Dla zainteresowanych czeka cała gama warsztatów zdrowego gotowania. Będzie zaskakująco, aromatycznie i smakowicie. Czy wiecie, że jedzenie ma bardzo duży wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także na naszą kondycję psycho-emocjonalną?

KOMNATA GŁĘBOKIEGO WYCISZENIA

Tutaj naprawdę można będzie odetchnąć. Zapraszamy na lekcje świadomego oddychania, technik medytacji, relaksacji, automasażu oraz  chillout z lawendą i ogórkiem ?

MANUFAKTURA DŹWIĘKÓW JOGI

Beztroska Festiwal wypełniony jest muzyką. Jako bazę wybraliśmy przeróżne dźwięki jogi – najbardziej relaksujące i oczyszczające z negatywnych emocji i stresu wibracje dźwiękowe. Za pośrednictwem muzyki osiągamy równowagę pomiędzy sferą przeżyć emocjonalnych a procesami fizjologicznymi. Muzyka jest pokarmem duszy. Oczywiście nie będziecie tylko odbiorcami tych dźwięków, będziecie mogli kreować je razem z festiwalowymi muzykami – uwolnić swoje emocje, wyrazić swoją ekspresję w śpiewie i tańcu.

PRZESTRZEŃ DLA DZIECI

Nasz Festiwal jest przyjazny rodzinom. Zapraszamy na zajęcia artystyczne, kreatywne i ruchowe dla wszystkich dzieci.


SCENA KONCERTOWA

Koniecznie musicie obejrzeć oraz posłuchać. Będziemy gościć Teatr Tańca Opery Lwowskiej, a także zespoły muzyczne: Atmasfera, Adsu, Warm Heart.

DODATKOWO

Gra Terenowa i Konkursy z nagrodami

Strefa wystawców i strefa wege jedzenia, w tym dobrze Wam znany Mr Almond Caffe z przepysznymi zdrowymi wypiekami.

Serdecznie zapraszamy!

Data: 6 – 7 października 2018
Godzina rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48, Wrocław
Wejściówka: Impreza niebiletowana
www: beztroskafestiwal.pl
Facebook: Beztroska Festiwal 2018 – twórcze inspiracje

 

 

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych wysyłanych danych.