Światowy Dzień Jogi z MAYE

Świętujcie razem z nami!

AKTUALIZACJA: Już po wydarzeniu mamy galerię zdjęć ze Światowego Dnia Jogi 2016:

IMG_2983

21 czerwca, ustanowiony przez UNESCO Światowym Dniem Jogi, wypada w tym roku we wtorek. Dlatego nasza jogiczna impreza odbędzie się w sobotę – 18 czerwca. Startujemy o godzinie 11.00.

Parę słów o jodze

Joga jest starożytną, holistyczną nauką, która pomaga osiągnąć zdrowe i harmonijne życie. Ćwiczenia jogi (asany) poprawiają sprawność fizyczną, rozciągają i wzmacniają ciało, wpływają korzystnie na funkcjonowanie układu hormonalnego, przyspieszają usuwanie toksyn.  Pomagają także w wyciszeniu umysłu i redukcji stresu.

Poniżej zdjęcia z obchodów Dnia Jogi 2015 na całym świecie
[Gallery not found]

Jednak joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne. Oryginalny system jogi jest pozytywnym stylem życia pomagającym zrozumieć naszą prawdziwą naturę, związki z innymi ludźmi oraz z otaczającym nas światem. Dzięki temu joga pomaga osiągnąć nie tylko wewnętrzny spokój i harmonię, ale także pomaga utrzymać pokój w społeczeństwie i na całym świecie. Świat można bowiem zmienić poprzez dokonanie pozytywnych zmian w sobie samym.

Jedziemy do Ciechocinka

Tym razem znajdziecie nas w Ciechocinku. To słynne uzdrowisko obchodzi w tym roku swój 180 Jubileusz.  Pani Teresa Kudyba, główny koordynator obchodów jubileuszu, zwróciła się do nas z prośbą o zorganizowanie obchodów tego dnia właśnie w tym pełnym kwiatów i dobrego mikroklimatu miasteczku. MAYE oczywiście z radością przystąpiło do działania.

joga_day_2016 kopia

Do naszej dyspozycji pozostaje piękna, zabytkowa Muszla Koncertowa w Parku Zdrojowym. Będzie ona naszą sceną główną na której non-stop prowadzone będą różne zajęcia: hatha joga, techniki oddechowe, Gym for Brain, joga dance, koncerty medytacyjne.  Wydarzeniami  towarzyszącymi będą warsztaty medytacji, relaksacja Joga Nidra oraz ciekawe prelekcje. Pogoda nam niestraszna, ponieważ już wynajęliśmy odpowiednie namioty z drewnianą podłogą i rozsuwanymi ścianami.

 

program

Bar Jogina

Podczas naszego festiwalu jogi zapraszamy do  Baru Jogina. W menu min. burgery z tofu, wrapsy z warzywami,  ciasta, świeże soki.

Będzie smacznie, zdrowo i kolorowo 🙂

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  Nie martw się, jeśli nigdy do tej pory nie ćwiczyłeś jogi. Nasz program jest ułożony w taki sposób, aby każdy mógł odnieść korzyść.

Polub nas na Facebooku: Światowy Dzień Jogi z Maye. Codziennie nowe informacje, ciekawostki, porady, asany.

Już teraz możesz dokonać bezpłatnej rezerwacji miejsca:

Yogaday
Miasto lub miejscowość
Sending

Można też zapisać się telefonicznie: 601 923 455

Nasi partnerzy:

logo osir 2 4 Komisja Zdrojowa 3 Miasto Zdrowia 6 ZHR 1 Ciechocinek to 2 SPM IFR-Logo-Nowe 2 7 TEODORKA

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych wysyłanych danych.