Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

Chwile spędzane w dobrym towarzystwie zawsze trwają zbyt krótko.

Tak też było na “ Wrocławskich Dniach Promocji Zdrowia”, na których nie mogło nas zabraknąć. Były to dwa niezwykle intensywne dni, ale zabawy i radości mieliśmy tyle, że z żalem spoglądaliśmy na wieńczące je zachody słońca.
Tym razem promowaliśmy to co zdrowe, zdrowsze i najzdrowsze. Namawialiśmy wszystkich do zmiany nawyków żywieniowych, z prawdziwą radością zdradzaliśmy chętnym nasze sekrety na dobre samopoczucie, radość życia i pogodę ducha.
Były więc prelekcje o zdrowym odżywianiu, połączone z degustacją niezwykle smacznych, odżywczych posiłków i  przekąsek. Była też gimnastyka dla mózgu – proste ćwiczenia, które poprawiają pamięć, koncentrację i rozwijają ukryte talenty. Były warsztaty redukcji stresu – nasze wypróbowane metody na szybki relaks i spokojny umysł. Dzieci w tym czasie sypały obrazki z kasz i makaronów, rozwiązywały quizy i inne przygotowane dla nich zagadki, świetnie się przy tym bawiąc. Humory dopisywały tego dnia wszystkim naszym gościom, tym młodszym i nieco starszym. I o to nam właśnie chodziło, bo przecież śmiech to także zdrowie.

Categories: Aktualności

Post Your Thoughts

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych wysyłanych danych.