Wyspa na Weekend

wyspa

31 lipca stowarzyszenie MAYE było jednym z organizatorów Pikniku na “Wyspie Słodowej”. Wśród wielu atrakcji, które przygotowaliśmy, dużym powodzeniem cieszył się namiot gdzie z kolorowych liści, polnych kwiatów i ziół, można było nauczyć się plecenia wianków. Dorośli mogli skorzystać z nauki relaksacji a dzieci przyciągały ogromne bańki mydlane i basen wypełniony kolorowymi piłeczkami. Dziewczynki najczęściej stały w kolejce do Mehendi i z zadowoleniem wybierały fantazyjne wzory, którymi nasze koleżanki ozdabiały ich dłonie.

W ten upalny dzień z prawdziwą przyjemnością i szczerym uśmiechem na twarzy, częstowaliśmy wszystkich chętnych zimną lemoniadą oraz soczystymi owocami. Ostatnim punktem programu był występ na scenie głównej naszych przyjaciół z Norwegii, czyli duetu “The frozen hearts”, ktorych nastrojowa, pełna nostalgii muzyka poruszyła serca wszystkich słuchaczy.


Categories: Aktualności

Post Your Thoughts

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych wysyłanych danych.